10. Ulusal Veteriner İç Hastalıkları Kongresi

Gümüş Sponsor olduğumuz “10. Ulusal Veteriner İç Hastalıkları Kongresi” 27-30 Haziran 2013 tarihleri arasında Kapadokya, Perissia Hotel’de gerçekleştirildi.
02                 04

3 gün süren sempozyumda, İnterhas standını ziyaret eden veteriner hekimlere; Pazarlama Müdürümüz Gürcan Öner, bölge satış sorumlularımızdan Vet.Hek. Hatice Açıkgöz, Vet.Hek. Muhittin Seyhan ve disribütörü olduğumuz Bioveta firmasının Türkiye temsilcisi Lenka Kachlíková tarafından ürünlerimizin tanıtımı yapıldı.

03                06

 

Veteriner İç Hastalıkları alanında yapılmış en son araştırma ve makalelerin katılımcılara duyurulduğu, yeni gelişmelerin tartışıldığı, bilgi ve tecrübelerin paylaşılıp aktarıldığı bilimsel ve sosyal bir atmosferde gerçekleşen kongre, Kapadokya turu ve gala yemeği ile sonuçlandı.

Gala yemeğinde gerçekleşen törende, Kongre Düzenleme Kurulu adına Erciyes Üniversitesi Veteriner Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Vehbi Güneş tarafından, kongreye katkılarından dolayı İnterhas’a takdim edilen plaketi, firmamız adına Pazarlama Müdürü Gürcan Öner kabul etti.