İnterhas 2013 yarı yıl toplantısı

İnterhas 2013 yılı ilk yarı değerlendirme toplantısı 19-22 Haziran tarihleri arasında Esenboğa Airport Otel’de gerçekleştirildi. Bölge satış sorumluları ve merkez kadronun bir araya geldiği toplantı, İnterhas yönetim kurulu kurucu üyeleri Ecz. Ümmügülsüm Morkoç ve Dr. Tamercan Morkoç’un açılış konuşmalarıyla başladı.

Ardından İnterhas ailesine yeni katılan bölge satış sorumlularıyla tanışılıp, Pazarlama Müdürü Gürcan Öner yönetiminde İnterhas ürünlerinin Türkiye pazarındaki 2013 yılı birinci dönem değerlendirmesi yapıldı. Değerlendirme sonunda şirketin 2013 yılı ikinci yarıyılda ki hedefleri belirlenip, saha çalışanlarının hedeflerine ulaşmaları için izleyecekleri yollar, dürüst pazarlama ve satış stratejileri oluşturuldu.

02[1]  03[1]  09[1]

Değerlendirmeler sonrasında, Dr. Tamercan Morkoç tarafından İnterhas’ın etkili, güvenli ve kaliteli ilaç portföyüne eklenen yeni ilaç ve aşıların tanıtımları yapılıp pazardaki İnterhas ürünlerinin eğitimi verildi.

04[1]  05[1]

Eğitimlerden sonra düzenlenen akşam yemekleriyle, çalışanlarımız yoğun eğitim programı sonrasında hem dinlenme hem de birbirlerini daha yakından tanıma imkanı buldular .

06[1]  08[1]  10[1]

Toplantı sonunda tüm ekibin katılımıyla gerçekleşen piknik etkinliği ile çalışanlarımızın ikinci dönemde yükselttikleri hedefleri için gerekli motivasyon sağlandı.