İnterhas 2014 İkinci Çeyrek Değerlendirme Toplantısı

İnterhas Hayvan Sağlığı Dönem Toplantısı 14-16 Ağustos tarihleri arasında Esenboğa Airport Otel’de gerçekleştirildi. Bölge satış sorumluları, merkez kadro ve yönetim kurulunun katılımıyla gerçekleştirilen toplantı, İnterhas Pazarlama Müdürü Gürcan Öner’in açılış konuşmasıyla başladı.

Satış Müdürü Nail Kurtdere  yönetiminde İnterhas ürünlerinin Türkiye pazarındaki 2014 yılı ilk altı ay değerlendirmeleri yapıldı ve yeni hedefler belirlendi. İlk iki çeyrekteki başarıları ve gayretlerinden dolayı satış ekibini kutlayan Kurtdere, gelecek dönemdeki hedeflerle ilgili satış ekibiyle bilgi alış verişinde bulundu. İkinci çeyrek satış sıralamasında dereceye giren bölge satış sorumlularına yönetim tarafından ödülleri verildi.

Pazarlama Müdürü Gürcan Öner tarafından, yeni dönemde kullanılacak materyaller ve aktivite planları aktarıldı. Toplantı sonrası düzenlenen ve her toplantıda geleneksel hale gelen akşam yemeğiyle çalışanlar, toplantı sonrasında ekibe yeni katılanları daha yakından tanıma imkanı buldular.

Saha ekibi 22 kişiye ulaşan İnterhas Hayvan Sağlığı, araç filosunu yeniledi. Yeni araçlarını teslim alan bölge satış sorumluları, yüksek motivasyon ile çalışma bölgelerine geri döndü.