İnterhas 2019 Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı, 25 Aralık 2019 – 28 Aralık 2019 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirildi.

Toplantıya saha ve merkez çalışanlarının yanı sıra, İnterhas A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Sayın Tamercan Morkoç ve Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Sayın İsmet Morkoç da katıldı. İlk gün, Saha Koordinatörleri Hüseyin Arıkan, Tamer Dimrilli ve Hatice Açıkgöz tarafından geçmiş yıla ait satış ve performans analizleri yapıldı. Gün boyunca, Bölge Tanıtım Sorumlularının ve Şirketin 2019 yılına ait satış analizleri yapılıp, 2020 yılında karşılaşılması muhtemel sorunlar ve çözüm önerileri de ele alındı.

Toplantının sonraki bölümlerinde Dr.Tamercan Morkoç tarafından İnterhas ürün portföyüne yeni dahil olan, köpek ve kediler için Veteriner Otolojik, Kortikosteroid ve Antienfektif ürün Saniotic ve buzağı ishallerine karşı tamamlayıcı yem AURACALF L ürünlerinin tanıtımı yapıldı. Kalitesinden yıllarca ödün vermeyen İnterhas ilaç ve aşıları ile ilgili ürün eğitimi verilerek toplantı sona erdi.

İnterhas her yıl olduğu gibi, 2020 yılında da, Sektörümüze kaliteli ürünler sunmaya devam ederek, çok değerli Veteriner Hekimlerimizin beklentilerine yakışır hizmet vermeyi sürdürecektir.