İNTERHAS, 32nci Dünya Veteriner Hekimliği

İNTERHAS, 32nci Dünya Veteriner Hekimliği ( İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı )

Uluslararası ve iki yılda bir  düzenlenen 32.Dünya Veteriner Hekimliği  Kongresi  13 -17 Eylül  2015 tarihleri arasında İstanbul Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayında  yapıldı.

Veteriner  Hekimlik  alanında  uluslararası düzeyde gerçekleştirilen  bu  büyük  bilimsel organizasyonda  İnterhas  Hayvan Sağlığı’nı temsilen  Satış Müdürü  Mustafa Eker,  Pazarlama  Müdürü  Gürcan Öner,  İstanbul  Bölge Temsilcileri Tamer Dimrilli, Ümit Gölge ve  Merkez  temsilcisi  Aygenç  Yüksel  görev aldı.

4 gün süren  kongre süresince  katılımcıların yoğun  ilgi gösterdiği  İnterhas  Standında,  yerli ve yabancı  konuklara  tanıtım broşürleri, çeşitli promosyonlar verildi ;  Şirket  ve  İnterhas  ürünleri  hakkında  bilgilendirmeler yapıldı. Bu görüşmeler sırasında İnterhas Hayvan Sağlığı kongre standını ziyaret eden yabancı konukların pek çoğu, GMP standartlı ve Avrupa orijinli, hepsi  bir birinden değerli İnterhas ürünlerini kendi ülkelerinde de kullandıklarını belirttiler. Bu bilgiler,  İnterhas Hayvan Sağlığı’nın Ülkemizde ne kadar  önemli bir görev üstlendiğinin ve  ne kadar  büyük bir sorumluluk taşıdığının da kanıtı oldu.

İnterhas Hayvan Sağlığı, çeyrek yüzyılı aşkın süredir otuza yakın kaliteli  aşı ve ilacı yurdumuzun  dört bir köşesinde büyük bir çaba  ve  özveri  ile hizmet veren değerli Veteriner Hekimlerimizin  istifadesine  sunuyor olmaktan  büyük mutluluk duymaktadır. İnterhas Hayvan Sağlığı, sürdürülebilir hayvan-insan sağlığı ve refahı için üzerine düşen görevi her zaman olduğu gibi bundan sonra da,  aynı sorumluluk anlayışı ile sürdürmeye devam edecektir.