İnterhas A.Ş. 2018 ilk yarı değerlendirme toplantısı 24-28 Temmuz 2018 tarihleri arasında İnterhas A.Ş. Yönetim Kurulu, Bölge Tanıtım Sorumluları ve merkez çalışanlarının katılımıyla Afyonkarahisar NG Otel’de gerçekleştirildi.

Toplantının ilk gününde, İnterhas A.Ş. ürünlerinin Türkiye pazarındaki 2018 yılı ilk yarı değerlendirmeleri yapıldı. İkinci gün İnterhas A.Ş.’ nin Avrupa’daki tedarikçilerinden Bioveta ’dan gelen alanında uzman misafir konuşmacıların, hastalıklar ve ürünler ile ilgili yaptığı sunumlar izlendi. Bilimsel sunumlar, medikal paylaşımlar ve interaktif soru-cevap bölümlerinin ardından üçüncü gün role-play sunumları ve eğitmen Tarık Şahım’ ın güzel ve farklı sunumu ile kişisel gelişim semineri yapıldı. Hedeflerin konuşulduğu, düzeltmelerin yapıldığı son günde, tüm ekibin konsantrasyonu en yüksek düzeye ulaştı.

Toplantıların dışında kalan serbest bölümlerde, NG Otelin dinlendirici ve eğlendirici aktiviteleri ile yorgunluk atan İnterhas A.Ş. çalışanları yılın ikinci yarısına motive olmuş bir şekilde sorumlu oldukları bölgelerine döndüler.