İnterhas A.Ş. 2018 Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısını 8-12 Ocak 2019 tarihleri arasında Antalya Rixos Downtown Otel’de gerçekleştirdi.

Toplantı, İnterhas A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Tamercan Morkoç ’un açılış konuşması ile başladı. Ardından Yönetim Kurulu Üyeleri Ecz. Ümmügülsüm Morkoç ve Dr. İsmet Morkoç’ un yönetimleriyle Saha Koordinatörleri Hüseyin Arıkan, Tamer Dimrilli ve Hasan Aturaz tarafından şirketin 2018 yılına ait satış realizasyonları değerlendirilmesi yapıldı.

Toplantının diğer günlerinde bölge tanıtım temsilcileri ürün sunumları yaparak, Pazarlama Müdürü Gürcan Öner’in ürün anlatımıyla bilgilerini tazelemiş oldular. Aynı zamanda toplantı sırasında birbirlerine tecrübe aktarımında bulunan saha çalışanları, başarılı geçen yılın ardından 2019 yılı hedeflerini belirleyerek sorumlu oldukları bölgelerine geri döndüler.

İnterhas A.Ş. her yıl olduğu gibi,  2019 yılında da, hayvan sağlığı için kaliteli aşı ve ilaçlar sunmaya devam ederek,  çok değerli Veteriner Hekimlerimizin beklentilerine yakışır hizmet vermeyi sürdürecektir.