İnterhas A.Ş., 2019 ilk yarıyıl değerlendirme toplantısını 4-6 Temmuz 2019 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirdi.

İnterhas A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Tamercan Morkoç’un açılış konuşması ile başlayan toplantıda, İnterhas A.Ş.’nin kuruluşundan bugüne kadar katkısı bulunan İnterhas A.Ş. Farmakovijilans sorumlusu ve aynı zamanda Veteriner Hekimler Derneği Genel Başkanı Dr. Yalçın Köksal Bey’in konuşması ile devam edildi. Ardından Yönetim Kurulu Üyeleri Ecz. Ümmügülsüm Morkoç ve Dr. İsmet Morkoç da toplantının hayırlı olması ve verimli geçmesi ile ilgili iyi dilek ve temennilerini sundular. İlk gün, Saha Koordinatörleri Hüseyin Arıkan, Tamer Dimrilli ve Hatice Açıkgöz tarafından 2019 ilk 6 aylık Bölge tanıtım temsilcilerine ait performans analizleri yapıldı.

Toplantının 2. Gününde Pazarlama Müdürü Gürcan Öner tarafından İnterhas Hayvan Sağlığının hepsi güvenilir ve hepsi GMP’li ürünlerinin arasına  yeni katılan köpekler ve kediler için veteriner otolojik, kortikostreroid ve antienfektif kulak damlası ve deri süspansiyon ilacı Saniotic ürününün tanıtımı yapıldı.

İnterhas Hayvan Sağlığı her yıl olduğu gibi, 2019 yılında da, Sektörümüze kaliteli aşı ve ilaçlar sunmaya devam ederek, çok değerli Veteriner Hekimlerimizin beklentilerine yakışır hizmet üretmeyi sürdürecektir.