İnterhas Hayvan Sağlığı, 2016 Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısını 11-14 Ocak 2017 tarihleri arasında Ankara Radisson  Blu Otel’de  gerçekleştirdi.

İnterhas A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Sayın Tamercan Morkoç’un  açılış  konuşması ile başlayan toplantıda, Yönetim Kurulu Üyeleri Ecz. Sayın Ümmügülsüm Morkoç ve Dr. Sayın İsmet Morkoç da toplantının hayırlı olması ve verimli geçmesi ile ilgili iyi dilek ve temennilerini sundular. İlk gün,  Saha Koordinatörleri Hüseyin Arıkan, Tamer Dimrilli ve Hasan Aturaz tarafından  geçmiş  yıla  ait  satış  ve  performans  analizleri  yapıldı. Gün boyunca, Bölge Satış Sorumlularının ve Şirketin 2016 yılına ait satış realizasyonlarının  değerlendirilmesinin  yanı  sıra,  2017  yılında  karşılaşılması muhtemel sorunlar ve çözüm önerileri ele alındı.

Toplantıda Bölge Satış Sorumlusu sunumları,  detailing eğitimleri ve sonrasında da  Pazarlama Müdürü Gürcan Öner tarafından İnterhas Hayvan Sağlığının hepsi güvenilir ve hepsi GMP’li  ürünlerinin arasına   yeni katılan  Biobos IBR Marker Inact.  ve  Biobos L(6)  aşılarının  tanıtımı yapıldı.  Toplantı süresince detailing ve ürün eğitim çalışması yaparak  bilgisini pekiştirme imkanı bulunan İnterhas Çalışanları aynı zamanda toplantı sırasında birbirlerine  bol,  bol tecrübe aktarımında da  bulundular.

Hem merkez hem de saha çalışanlarının katıldığı bowling turnuvası ve geleneksel akşam yemeğinde  eğlenerek  moral  bulan  İnterhas çalışanları  başarılı geçen  yılın ardından 2017 yılı hedeflerini tutturma konusunda söz vererek,  motive  bir şekilde  bölgelerine döndüler.

İnterhas Hayvan Sağlığı her yıl olduğu gibi,  2017 yılında da, Sektörümüze  kaliteli aşı ve ilaçlar sunmaya devam ederek,  çok değerli Veteriner Hekimlerimizin beklentilerine yakışır hizmet  üretmeyi sürdürecektir.