İnterhas Hayvan Sağlığı 2016-1nci Dönem değerlendirme toplantısı 27-30 Nisan tarihleri arasında Ankara Gürkent Otel’de gerçekleştirildi.

Toplantının birinci bölümünde İnterhas Hayvan Sağlığı ürünlerinin Türkiye pazarındaki değerlendirmesi yapıldı; yıllık hedefler ile ilgili olarak satış ekibiyle bilgi alış verişinde bulundu.  İkinci bölümde ise ürünler ile ilgili Workshop sunumları yapıldı.

Sektörün saygın kuruluşu İnterhas A.Ş. ‘nin yakın zamanda piyasaya vereceği  Pet ve Ruminant ürünlerinin tanıtımı ve rekabet analizleri ile devam eden toplantının sosyal etkinlik bölümünde de, ekibe yeni katılan satış temsilcileri ile tecrübeli ekip üyeleri birbirlerini tanıyıp kaynaşma imkanı buldular.

Pet ürünleri Saha Koordinatörü görevine atanan İstanbul Avrupa yakası Bölge Satış Sorumlumuz Sayın Tamer Dimrilli  ve Ruminant ürünleri Saha Koordinatörü  görevine  atanan Eskişehir Bölge Satış Sorumlumuz  Sayın Hüseyin Arıkan’ın üstlendikleri sorumluluk tüm ekipte mutluluk ve heyecan yarattı.

Düzenlenen Bowling turnuvasında eğlenip stres atan İnterhas Hayvan Sağlığı  Merkez ve Saha çalışanlarının topluca katıldığı Gala Yemeği ile toplantı sona erdi.