Tamamı GMP’li aşı ve ilaçları ile sektörün örnek firması İnterhas Hayvan Sağlığı ; 2016-2nci Dönem toplantısını 25-30 Temmuz tarihleri arasında Ankara Kızılcahamam Swiss  İnternational Otel’de gerçekleştirdi.

Beş gün süren toplantının  birinci  bölümünde,  Türkiye Veteriner İlaç ve aşı pazarında  hızlı ve istikrarlı bir gelişim gösteren  İnterhas Hayvan Sağlığının Bölgeler bazında  ilk altı aylık satış analizleri  yapıldı .  İkinci yarı yıl hedefleri  için de  yeni stratejiler  geliştirildi.

Toplantının ikinci bölümünde; başta İnterhas A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Dr. Tamercan Morkoç ve Genel Müdür Sn. Ecz. Ümmügülsüm Morkoç olmak üzere Pazarlama Müdürü Sn. Gürcan Öner ve Saha Koordinatörleri Sn. Hüseyin Arıkan ve Sn. Tamer Dimrilli tarafından Türkiye pazarında  nasıl  daha etkili ve verimli olunabileceği konusunda tüm İnterhas saha çalışanlarına, pazarlama, satış ve ürün eğitimleri verildi . Tüm ekip eğitime interaktif olarak katıldı, Workshop ve detailing  çalışmaları yapıldı. İnterhas Hayvan Sağlığı çalışanları,  bu aktiviteler sayesinde hem takım olmanın gereğini yerine getirmiş, hem de takım ruhu ile çalışıldığında,  zorlukların ve engellerin nasıl kolayca aşılabileceğini görmüş oldular.

Hayvan sağlığı, hayvan refahı, gıda güvenirliği üzerine yapılmakta olan çalışmaları ve buna bağlı olarak insan sağlığının korunmasına yönelik girişimleri ; kurulduğu günden beri destekleyen İnterhas Hayvan Sağlığı’nın hem merkez hem de saha çalışanları; toplantının son gününde konusunda uzman bir ekip tarafından iş sağlığı ve güvenliği eğitimi aldılar.

Kızılcahamam’ın doğal güzellikleri, oksijeni bol  ve serin havası sayesinde hem eğitim,  hem de dinlenme imkanı bulan İnterhas çalışanları beş günlük toplantı sonrasında, hizmet vermek üzere  motive olmuş bir şekilde bölgelerine  döndüler.