İnterhas Hayvan Sağlığı, 26 Nisan’da Erzurum Atatürk Üniversitesi  Veteriner  Fakültesinde  27 Nisan’da  ise Kars Kafkas Veteriner Fakültesinde  yeni  mezun genç Veteriner Hekimler ile bir araya geldi.

Her iki fakültede  düzenlenen  seminerlerde  ‘’buzağı ölümlerini önlemede aşılamanın önemi  ve önceden alınması gereken tedbirler’’ konulu  sunumlar  İnterhas Hayvan Sağlığı pazarlama müdürü Gürcan Öner tarafından yapıldı. Bilimsel etkinliklere,  yeni mezun genç Veteriner Hekimlerin yanı sıra, ilgili  fakültelerin  dekan,  dekan yardımcıları ve Veteriner Fakültesi öğretim üyesi  akademisyenler  dinleyici olarak katıldı.

Kars’ta yapılan toplantıda ayrıca, Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dekanlığınca  2018 yılı Dünya Veteriner Hekimler Günü etkinlikleri kapsamında Veteriner Fakültesi öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen “Buzağılar Ölmesin” içerikli poster ve fotoğraf yarışmalarında, dereceye giren yeni  mezun Veteriner Hekimlere, Dekan Prof.Dr.Hasan Özen, Dekan yardımcısı  Doç.Dr.Sadık Yayla ve İnterhas Hayvan Sağlığı Pazarlama Müdürü Gürcan Öner  tarafından  plaket ve hediyeler verildi.

Kars Kafkas Veteriner Fakültesi  ve Erzurum Atatürk Üniversitesi  Veteriner  Fakültelerinin düzenlediği  Dünya Veteriner Hekimler günü etkinliklerine bilimsel katkı sağlayan  İnterhas Hayvan Sağlığı’na,  Fakülte yöneticileri tarafından teşekkür edildi ve plaket  takdim edildi.

Geçmişte  olduğu  gibi  bugün de  yurdumuzun dört bir köşesinde   bilimi ve bilgiyi paylaşarak sektörel sorumluluklarını  ciddiyetle yerine getiren  İnterhas Hayvan Sağlığı, değerli  Veteriner Hekimlerimizin dünya Veteriner Hekimler gününü kutlar, işlerinde  başarılar diler.