Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi’nin öncülüğünde ve Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nin katkılarıyla, Fakülte Öğrenci Topluluğu VetAnka tarafından ”VetAnka-2017 4.Kariyer Günleri ve Sektörle Buluşma Sempozyumu’’  15-18 Mart 2017 tarihleri arasında Ankara Veteriner Fakültesinde yapıldı.

Sempozyuma Ana Sponsor olarak katkıda bulunan İnterhas Hayvan Sağlığı, genç Veteriner Hekim adaylarına bu anlamlı etkinlikte destek vererek, onları yalnız bırakmadı.

Veteriner Hekimlik Mesleğine bir adım kala düzenlenen böylesine yararlı öğrenci organizasyonlarına her zaman katkıda bulunup, öğrencileri her zaman destekleyen İnterhas Hayvan Sağlığı’nın Ana Sponsorluğunda gerçekleşen bu başarılı  organizasyonda  Türkiye’nin dört bir köşesinden  gelen genç Veteriner Fakültesi öğrencileri üç gün boyunca, Veteriner Hekimliğin çalışma alanlarını daha iyi tanıyıp, kariyer planlaması yapabilme imkanı buldular.  Sosyal, kültürel  ve mesleki kaynaşma sergileyerek,  Veteriner Hekimlik  mesleğinin birlik ve beraberliğine yönelik çok önemli bir etkinlik gerçekleştirdiler.

İnterhas A.Ş. Pazarlama Müdürü Gürcan Öner,  sempozyumun üçüncü gününde, hepsi GMP belgeli aşı ve ilaçları ile sektörün öncü Şirketlerinden olan İnterhas Hayvan Sağlığını  genç  Veteriner Hekimlere tanıtan bir sunum yaptı.

İnterhas Hayvan Sağlığı, genç Veteriner Hekimlerimize meslek yaşamlarında başarılar diler.