İnterhas  Hayvan Sağlığı, bilimi ve bilgiyi paylaşmak üzere 6 Ekim Perşembe günü Karaman’da  Veteriner Hekimlerle  buluştu.

Toplantıya, 3 Ekim’deki  seçim sonrasında  başkan  seçilen  Karaman Veteriner  Hekimler  Odası  Başkanı  Vet.Hek.İsmail Kurt- Vet.Hek.Hasan Tatlıpınar- Vet.Hek.Akif Yakar Şimşek- Vet.Hek.Serdar Büyükyağcı – Vet.Hek.Ayşe Büyükyağcı – Vet.Hek.Bilge Dişci – Vet.Hek.İsa Şahin – Vet.Hek.Tuğrul Çatav – Vet.Hek.Osman Çolak – Vet.Hek.Cahit Cenk- Vet.Hek.Halil Önde  ve  Vet.Hek.İbrahim Kasa  iştirak etti.

İnterhas Hayvan Sağlığı Pazarlama Müdürü Gürcan Öner’in  yaptığı sunumda, hepsi GMP’li  Biobos Respi 4, Kolibin Rc Neo,  Trichoben, Cloteid4 ve Biocan grubu aşıların yanı sıra, klinik ilaçlar ve homeopatik  ilaç  Theranekron D6’nın  tedavi  öncesi  ve  sonrasını gösteren,  fotoğraflı  vaka takdimleri   Veteriner  Hekimler  tarafından  ilgi ile izlendi.

Hepsi  GMP’li İnterhas Hayvan Sağlığı aşı ve ilaçlarının üstün özelliklerinin anlatıldığı ve bunun yanı sıra Karaman’da karşılaşılan hayvan sağlığı sorunlarına yönelik olarak, İnterhas Hayvan Sağlığı’nın çözüm önerilerinin ele alındığı bilimsel toplantı, keyifli bir akşam yemeği ile sona erdi. Toplantıda İnterhas Hayvan Sağlığı Bölge Sorumluları Hasan Aturaz ve Fatih Karaşahin de yer aldı.