1996 yılında Dr.Tamercan Morkoç ve Ecz.Ümmügülsüm Morkoç  tarafından  kurulan İnterhas Hayvan Sağlığı  A.Ş.  yirmi yıldan bu yana,  GMP kurallarına göre üretim yapan Avrupa’daki 5 ayrı firmanın Türkiye exclusive  distiribütörlüğünü  yapmaktadır.

Genç, dinamik ve yetkin temsilcilerden oluşan 25 kişilik satış-pazarlama  ekibi ve aynı zamanda geniş bir dağıtım ağına sahip olan İnterhas A.Ş.  ürünlerini, Türkiye’nin bütün il ve ilçelerindeki en ücra yerlere kadar ulaştırmaktadır.

Ülkemizin çok değerli Veteriner Hekimlerini  GMP’li  ürünler ile daha yirmi yıl öncesinden tanıştıran  ve  bu güne kadar piyasadan  geri çekilen bir tek ürünü bile bulunmayan İnterhas A.Ş.,  sektörümüze doğru  ürün ve doğru çözümler sunmaya devam etmektedir.

Satış ve pazarlama ekibindeki beşinci  kıdem yılını tamamlayan  çalışanlarını,  aileleri ile birlikte beş Avrupa Ülkesini kapsayan Avrupa turu ile ödüllendiren İnterhas  Hayvan Sağlığı, yetkin temsilcilerden oluşan  uzman ekibi ile her geçen gün daha da büyümektedir.

İnterhas A.Ş. , tüm Türkiye’nin kaliteli,  güvenilir ve etkin ilaçlara ulaşmasını sağlamak  üzere ruminant, pet hayvanları ve atlar  için ürün yelpazesini  genişleterek hepsi GMP’li  ürünler olmak üzere,  yaratmayı  düşündüğü yeni değerleri, Veteriner Hekimlerimizin  istifadesine sunmaya devam edecektir.