Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi’nin öncülüğünde ve Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nin katkılarıyla, Fakülte Öğrenci Topluluğu VetAnka tarafından ”VetAnka-2016 3.Kariyer Günleri ve Sektörle Buluşma Sempozyumu’’  9-12 Mart 2016 tarihleri arasında Ankara Veteriner Fakültesinde yapıldı.

”VetAnka-2016 3.Kariyer Günleri ve Sektörle Buluşma Sempozyumu’’ na Ana Sponsor olarak katkıda bulunan İnterhas Hayvan Sağlığı, üç gün süren sempozyumda, gerek seminer sunumları gerek tanıtım standları ve gerekse öğrencilere yönelik medikal hediyeleri ile genç Veteriner Hekim adaylarına  bilgilendirme ve tanıtım yaptı.

İnterhas Hayvan Sağlığı’nın Ana Sponsorluğunda gerçekleşen bu başarılı organizasyonda Bursa, Kars, Van , Burdur, D.Bakır, Elazığ, Samsun, Konya kısacası Türkiye’nin dört bir köşesinden toplam onsekiz Fakülteden gelen Veteriner Fakültesi öğrencileri üç gün boyunca Veteriner Hekimliğin çalışma alanlarını daha iyi tanımak, kariyer planlamaları yapabilmek, aynı zamanda sosyal, kültürel ve mesleki kaynaşma içinde Veteriner Hekimlik mesleğinin birlik ve beraberliğini temsil etmek amacıyla bir araya geldiler.

Sempozyumun üçüncü gününde yaptığı sunum ile İnterhas Hayvan Sağlığı ürünlerini tanıtan İnterhas A.Ş. Pazarlama Müdürü Gürcan Öner, katılımcılara hepsi GMP’li ve üstün özellikli İnterhas Hayvan Sağlığı ürünlerinin sağladığı faydaları anlattı.

İlgiyle izlenen sunumun sonunda gerçekleştirilen çekiliş ile pek çok şanslı öğrenci medikal hediyeler kazanma imkanı buldu.

Veteriner Hekimlik Mesleğine bir adım kala düzenlenen böylesine yararlı öğrenci organizasyonlarına her zaman destek olan ve öğrencileri her zaman destekleyen İnterhas Hayvan Sağlığı’nın, mucizevi ilaç Theranekron D6 başta olmak üzere hepsi GMP’li ve hepsi üstün özellikli ürünleri sempozyum süresince hep gündemdeydi.