Kırıkkale Üniversitesi Veteriner Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı tarafından düzenlenen 13. Ulusal ve 2. Uluslararası İç Hastalıkları Kongresi, 11-13 Ekim 2019 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirildi. İnterhas, Kongreye platin sponsor olarak katıldı.

Veteriner İç Hastalıkları alanında son yıllarda elde edilen bilgi ve deneyimlerin, kliniğe dönük uygulamaların bilimsel bir ortamda paylaşıldığı kongreye, Veteriner Fakültelerine mensup akademisyenler, iç hastalıkları uzmanı Veteriner Hekimler, pet ve büyükbaş sektöründe çalışan klinisyenler ve yurt dışından alanında uzman bilim insanları katıldı.

Kongrede İnterhas Pazarlama Müdürü Gürcan Öner tarafından, İnterhas ürünleri ile ilgili sunum gerçekleştirildi. İnterhas kongre ekibinde yer alan saha koordinatörleri Hüseyin Arıkan, Tamer Dimrilli, Hatice Açıkgöz, Ankara Bölge Tanıtım Temsilcisi Bilkay Betül Abca ve Reklam & İletişim Sorumlusu Mesut Çapanoğlu tarafından kongre boyunca İnterhas standını ziyaret eden Veteriner Hekimlere İnterhas ürünleri hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

Katkılarından dolayı kongrenin platin sponsoru İnterhas’a, Kongre başkanı Doç. Dr Buğrahan Bekir Yağcı tarafından plaket verildi.
Sektörümüzün saygın kuruluşu İnterhas, bilimi ve bilgiyi paylaşmak üzere bir araya gelen değerli Veteriner Hekimlerimizin böylesine prestijli ve bilimsel organizasyonlarına, katkı sunmayı her zaman olduğu gibi bundan sonra da sürdürecektir.