Gelecekteki başarının bilgi ve bilim odaklı yaklaşımlar ile doğrudan ilişkili olduğuna inanan İnterhas A.Ş, 1 nci Uluslararası Çiftlik Hekimleri Kongresi (14-17 MART 2019 FETHİYE) ’nin Platin Sponsoru oldu.

Üç güne yayılan ve 300 ’e yakın Veteriner Hekimi bir araya getirerek, Uluslararası bir bilimsel organizasyona ev sahipliği yapan 1 nci Uluslararası Çiftlik Hekimleri Kongresi, katılım ve bilgi paylaşımı açısından, oldukça verimli geçti. Sunumlara olan ilgi, bir an olsun eksilmedi.

Kongre Platin Sponsoru İnterhas A.Ş., Pazarlama Müdürü Gürcan Öner, Saha Koordinatörleri Hatice Açıkgöz ve Hüseyin Arıkan ile Reklam-İletişim Sorumlusu Mesut Çapanoğlu tarafından temsil edildi.

Kongre süresince Veteriner Hekimler, ‘’İnterhas Kongre Standı’’ na yoğun ilgi gösterdi. Çiftlik Veteriner Hekimlerinin çok iyi bildiği ve güvenerek kullandığı İnterhas aşı ve ilaçlarının üstün özellikleri, kongre boyunca İnterhas kongre standında katılımcıların istifadesine sunuldu.

Kongrenin son günü Kongre düzenleme komitesi başkanı Prof.Dr.Hasan Batmaz tarafından İnterhas A.Ş. Pazarlama Müdürü Gürcan Öner’e platin sponsorluk plaketi takdim edildi.